tt
t
anil
   عنوان اقامت اعتبار تور نوع سفر

آفر تور آنتالیا

6شب

از: ۲۴ مهر ۱۳۹۶

تا: ۹ آبان ۱۳۹۶

معراج

تورانتالیا ۵ و ۶ آبان

6شب

از: ۲۹ مهر ۱۳۹۶

تا: ۹ آبان ۱۳۹۶

زاگرس

AYT

کمی درباره تور آنتالیا

آنتالیا با آب و هوایی مدیترانه ای و چشم اندازهای زیبا و جاذبه های گردشگری فراوان یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری ایران و همچنیش کشورهای اروپایی در چند سال اخیر بوده به همین دلیل تور آنتالیا با بیشترین مخاطب در ۶ ماهه اول سال، همیشه مورد توجه آژانسهای مسافرتی بوده.تفاوت آنتالیا با دیگر مقصد های توریستی جهان خدماتی است که هتلها به مسافرین ارائه میکنند . در اکثر هتلهای آنتالیا صبحانه و نهار و شام و نوشیدنی به صورت رایگان میباشد و همچنین بسیاری از هتل ها امکاناتی نظیر پارک آبی و اتاقهای بازی زمین گلف،بیلیارد و … خیلی تفریحات دیگر را به مهمانان ارائه میدهند که همین موضوع باعث شده تا گردشگران زیادی از سراسر جهان برای تفریح و استراحت این شهر را انتخاب کنند که در این میان ایرانی های زیادی هم هر ساله برای سفر به آنتالیا میروند.

کیفیت هتلها و سرویس دهی آنها همیشه یکی از نگرانی های مسافران بوده. به همین خاطر ما سعی کردیم فهرستی از هتلها که در اکثر پکیج ها وجود دارد را در سایت قرار دهیم تا نظر مسافران را درباره آنها بدانیم و همین امر موجب شده تا دوستانی که برای اولین بار قرار است به آنتالیا سفر کنند بتوانند راحت تر برای انتخاب هتل تصمیم بگیرند.

آنتالیا به غیر از لذتها و جاذبه هایی که هتل برای مسافران فراهم میکند. دیدنیهای بسیار زیادی دارد که افراد کمی از آنها بازدید میکنند. به شما پیشنهاد میکنیم که تمام وقت خود را به ماندن در هتل اختصاص ندهید.

هتلهای آنتالیا – جاهای دیدنی آنتالیا

ارسال نظر

تور آنتالیا - antalya

کلیه آژانسهای مسافرتی و هتلها و کارگزاران داخلی و خارجی میتوانند لیست قیمتهای خود را به صورت رایگان در توراسکنر منتشر نمایند

هم اکنون عضو شوید !

دیدنی های آنتالیا

هتل

وضعیت آب و هوا در آنتالیا

هم اکنون آنتالیا
31°
29°
Tue
30°
Wed
30°
Thu
29°
Fri
29°
Sat

ساعت به وقت ترکیه :

    هم اکنون آنتالیا
    هم اکنون تهران

نرخ و تبدیل پول ترکیه

در جای خالی مبلغ 100 را وارد کنید و کلید تبدیل ارز را بزنید تا نتیجه مشخص شود که 100 دلار آمریکا مساوی چه مقدار پول ترکیه است