تور ارمنستان

در این بخش تور قابل اجرایی وجود ندارد، ولی حتما مطالب مفید در این مسیر را مطالعه نمایید .

آژانس مسافرتی هستید؟

همین حالا تور خود را ثبت کنید . ثبت تور مسافرتی

تور ارمنستان زمینی

نزدیک بودن این کشور به ایران و همچنین نرخ پایین و قیمت ارزان تور ارمنستان باعث شده گردشگران ایرانی زیادی در سالهای اخیر  ایروان را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کنند . شرکتهای مسافرتی نیز تورهای خود را به صورت گروهی و انفرادی در قالب تور زمینی ارمنستان و تور هوایی ارمنستان به مسافران خود پیشنهاد میکنند. در توراسکنر شما میتوانید مجری مستقیم و برگزار کنندگان اصلی را یافته و سفر خود را آغاز نمایید.

البته قبل از سفر سعی کنید اطلاعات مفیدی که درباره ارمنستان در توراسکنر جمع آوری کردیم را مطالعه کنید. درباره هتلهای ارمنستان و کیفیت خدمات رسانی هتلها به مسافرین و نظرات مسافران درباره هتلها. همچنین جاهای دیدنی و آثار تاریخی شهرهای مختلف ارمنستان – آدرس مراکز مهم تجاری و اداری.

کمی درباره ارمنستان

آیا میدانید یکی از منابع اصلی درآمد کشور ارمنستان صنعت توریسم و گردشگری میباشد؟

حاجی سیاح ( گردشگر ایرانی ) در سفرنامه خود می‌نویسد:

«شهری است در نهایت پاکیزگی. روی بازارها نپوشیده. میدان بسیار وسیع. باغچه‌های متعدد به اطراف میدان که برای تفرج مردم ساخته‌اند… روانه قلعه شدم خندق و باره بسیار محکم. داخل شده نزدیکی مسجدی بسیار خوبی بود. در آن قلعه چند سربازخانه برای سربازان و مجلسی برای مقصرین بود. از آنجا گذشتم گفتند جای سیاحت باغ حسن خان است، روانه گشتم باغی دیدم در نهایت صفا و طراوت. در وسط آن کلاه فرنگی به وضع ایران داشت…»

منبع : ویکی پدیا

تور زمینی ارمنستان از جلفا، تهران، اصفهان و رشت را میتواند در سایت ما بیابید.

ارمنستان کشوری با قدمت نزدیک به ۳۰۰۰ سال می باشد که در همسایگی با ایران قرار دارد.

کشوری کوچک با آب و هوای کوهستانی است که در دامنه های قفقاز جنوبی قرار دارد.

و با کشورهایی همچون ایران ، گرجستان ، ترکیه و آذربایجان همسایه می باشد.

تور لحظه آخری ارمنستان

تور ارزان ارمنستان

دربعضی مواقع تورهای مسافرتی بانزدیک شدن به لحظه حرکت به دلیل اینکه همچنان گنجایش ثبت نام وجود دارد و تعدادی صندلی خالی میباشد آژانسهای مسافرتی با در نظر گرفتن تخفیف های ویژه و کاهش قیمت تور سعی میکنند فروش خود را بالاببرند که در این مواقع به این تورها دراصطلاح تورهای لحظه آخری یا تورهای ارزان قیمت یا تورهای آفری گفته میشود.

شما میتوانید از مطالب مفیدی که در سایت قرار دادیم مانند وضعیت آب و هوای ارمنستان – تبدیل و نرخ پول ارمنستان – ساعت و تفاوت زمانی ایروان با ایران و همچنین  جاهای دیدنی ایروان استفاده کنید.همچنین از بخش هتلهای ارمنستانمیتوانید نظر مسافران را درباره هتل مد نظر خود بخوانید و انتخاب بهتری داشته باشید.

دکمه بازگشت به بالا