سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما داخلی و خارجی

( چارتری - سیستمی )

خرید بلیط هواپیما [charter-724]

پرواز شیراز به دبی

دبی بزرگ‌ترین شهر کشور امارات متحده عربی است. این شهر در جنوب کشور ایران و در پیرامون خلیج فارس و در شبه جزیره عربستان قرار دارد.

در سال های اخیر دبی به دلیل مدرن و جذاب بودن به یکی از شهر های پر توریست جهان تبدیل شده است که از سراسر جهان گردشگران زیادی را به خود جذب میکند.

برنامه پرواز شیراز-دبی

برنامه پرواز شیراز به دبی را با مراجعه به سایت ما میتوانید چک کنید و بلیط مورد نظر خود را خریداری فرمایید.

ساعت پرواز شیراز به دبی امروز

پرواز شیراز به دبی در بیشتر روز ها ۲۴ ساعت شبانه روز انجام میشود.برای مشاهده ی ساعت پرواز شیراز به دبی امروز میتوانید تاریخ و مبدا و مقصد را در صفحه ی خرید بلیط وارد کنید و ساعت پرواز ها را مشاهده فرمایید.


نکات مهم برای تهیه بلیط هواپیما :

جست و جو
جهت مشاهده و جستجوی بلیط شیراز به دبی از بخش جستجو مبدا که همان شیراز و مقصد یعنی دبی را انتخاب کنید سپس تاریخ سفر انتخاب کنید و روی جستجو کلیک نمایید… لیست پروازها برای شما نمایش داده میشود. در مسیرهایی که پروازهای متفاوت و زیادی وجود دارد لیست پروازها بر اساس ارزانترین نرخ به ترتیب تا گرانترین نمایش داده میشود.

خرید بلیط هواپیما

لطفا دقت نمایید شما اطلاعات دقیق هر پرواز که شامل نوع ایرلاین – ساعت حرکت – تعداد صندلی باقیمانده – مدت پرواز- کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده کنید.

با زدن دکمه انتخاب وارد مرحله بعد خواهید شد، اطلاعات مسافران شامل نام و نام خانوادگی شماره پاسپورت در مسیرهای خارجی و کد ملی در مسیرهای داخلی و اطلاعات تکمیلی دیگر را وارد نموده و دکمه پرداخت را بزنید .در این مرحله وارد بانک شده و با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری خود میتوانید هزینه را پرداخت کرده و بلافاصله پس از پرداخت مبلغ بلیط برای شما صادر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا