سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما داخلی و خارجی

( چارتری - سیستمی )

خرید بلیط هواپیما [charter-724]

پرواز کیش به شیراز

ارزانترین بلیط هواپیما کیش به شیراز

یکی از مقصد های پر طرفدار مسافران شهر شیراز است که تعداد زیادی از کیش به این شهر سفر میکنند تا زیبایی های آن را ببینند و با آن بیشتر آشنایی پیدا کنند.سایت توراسکنر همواره سعی دارد در تمام ایام سال ارزانترین بلیط هواپیما کیش به شیراز را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

شیراز یکی از شهرهای بزرگ ایران و یکی از کلان‌ شهرهای این کشور نیز میباشد.

ساعت پرواز کیش به شیراز امروز

برای مطلع شدن از اطلاعات پرواز و ساعت پرواز حتی برای همین امروز میتوانید تاریخ,مبدا و مقصد خود را در صفحه ی خرید بلیط وارد کنید و بلیط مورد نظر خود را خریداری فرمایید.

مدت زمان پرواز کیش به شیراز

فاصله کیش تا شیراز به هواپیما متفاوت است اما معمولا ۵۷ دقیقه زمان میبرد.

نکات مهم برای تهیه بلیط هواپیما :

جست و جو
جهت مشاهده و جستجوی بلیط کیش به شیراز از بخش جستجو مبدا که همان کیش و مقصد یعنی شیراز را انتخاب کنید سپس تاریخ سفر انتخاب کنید و روی جستجو کلیک نمایید… لیست پروازها برای شما نمایش داده میشود. در مسیرهایی که پروازهای متفاوت و زیادی وجود دارد لیست پروازها بر اساس ارزانترین نرخ به ترتیب تا گرانترین نمایش داده میشود.

خرید بلیط هواپیما

لطفا دقت نمایید شما اطلاعات دقیق هر پرواز که شامل نوع ایرلاین – ساعت حرکت – تعداد صندلی باقیمانده – مدت پرواز- کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده کنید.

با زدن دکمه انتخاب وارد مرحله بعد خواهید شد، اطلاعات مسافران شامل نام و نام خانوادگی شماره پاسپورت در مسیرهای خارجی و کد ملی در مسیرهای داخلی و اطلاعات تکمیلی دیگر را وارد نموده و دکمه پرداخت را بزنید .در این مرحله وارد بانک شده و با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری خود میتوانید هزینه را پرداخت کرده و بلافاصله پس از پرداخت مبلغ بلیط برای شما صادر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا