سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما داخلی و خارجی

( چارتری - سیستمی )

خرید بلیط هواپیما [charter-724]

بلیط اصفهان به زاهدان

بلیط هواپیما اصفهان به زاهدان

زاهدان یکی از کلان شهر های ایران است که زاهدان از سمت شمال به شهرستان زابل و ،از سمت جنوب به شهرستان خاش ،از سمت شرق به کشورهای افغانستان و پاکستان و از سمت غرب به شهرستان فهرج منتهی می‌شود.

بلیط هواپیما از تمام شهر های ایران برای زاهدان موجود میباشد,یکی از شهر هایی که هر روزه پروازهای زیادی به سمت شهر زاهدان دارد اصفهان میباشد.

بلیط هواپیما از اصفهان به زاهدان با نرخ های بسیار مناسب و استثنایی در سایت توراسکنر قرار میگیرد.

برنامه پروازهای اصفهان به زاهدان

برنامه پرواز های اصفهان به زاهدان را با مراجعه به سایت ما در ۲۴ ساعت شبانه روز میتوانید چک فرمایید و بلیط مورد نظر خود را خریداری کنید.


نکات مهم برای تهیه بلیط هواپیما :

جست و جو
جهت مشاهده و جستجوی بلیط اصفهان به زاهدان از بخش جستجو مبدا که همان اصفهان و مقصد یعنی زاهدان را انتخاب کنید سپس تاریخ سفر انتخاب کنید و روی جستجو کلیک نمایید… لیست پروازها برای شما نمایش داده میشود. در مسیرهایی که پروازهای متفاوت و زیادی وجود دارد لیست پروازها بر اساس ارزانترین نرخ به ترتیب تا گرانترین نمایش داده میشود.

خرید بلیط هواپیما

لطفا دقت نمایید شما اطلاعات دقیق هر پرواز که شامل نوع ایرلاین – ساعت حرکت – تعداد صندلی باقیمانده – مدت پرواز- کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده کنید.

با زدن دکمه انتخاب وارد مرحله بعد خواهید شد، اطلاعات مسافران شامل نام و نام خانوادگی شماره پاسپورت در مسیرهای خارجی و کد ملی در مسیرهای داخلی و اطلاعات تکمیلی دیگر را وارد نموده و دکمه پرداخت را بزنید .در این مرحله وارد بانک شده و با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری خود میتوانید هزینه را پرداخت کرده و بلافاصله پس از پرداخت مبلغ بلیط برای شما صادر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا