سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما داخلی و خارجی

( چارتری - سیستمی )

خرید بلیط هواپیما [charter-724]

بلیط هواپیما بندرعباس به تبریز

بلیط چارتر بندرعباس به تبریز

تبریز بزرگ‌ ترین قطب اقتصادی منطقهٔ آذربایجان ایران و مرکز اداری، ارتباطی، بازرگانی، سیاسی، صنعتی، فرهنگی و نظامی این منطقه شناخته می‌شود.

تبریز یکی از شهر های توریستی ایران به شمار میرود و از تمام شهر ها گردشگران مخصوص خود را دارد, همچنین بسیاری از مردم اهل این شهر که ساکن شهر های دیگر در ایران هستند در تمامی فصول سفرهای زیادی به زادگاه خود یعنی تبریز میکنند.

بلیط چارتر بندرعباس به تبریز یکی از بلیط های پرفروش آژانس های هواپیمایی است,توراسکنر نیز بلیط این مسیر پروازی را ارائه میکند.

تاریخ پرواز بندرعباس به تبریز

بلیط بندر عباس به تبریز در بیشتر تاریخ ها در سایت توراسکنر موجود و آماده ی فروش میباشد.

لیست پروازهای بندرعباس به تبریز

با مراجعه با سایت ما و وارد کردن مبدا و مقصد پروازی خودتان در صفحه ی خرید بلیط هواپیما میتوانید لیست پرواز های بندرعباس به تبریز و نرخ بلیط ها را مشاهده فرمایید.

قیمت پرواز بندرعباس به تبریز

در جدول زیر قیمت بلیط چارتر مسیر پروازی بندر عباس به تبریز را در اختیار شما عزیزان گذاشته ایم :

مسیر پروازیقیمت بلیط رفتقیمت بلیط برگشتقیمت بلیط رفت و برگشت
بندر عباس به تبریز۴۰۰ هزار تومان ۴۰۰ هزار تومان ۸۰۰ هزار تومان

تاریخ پرواز بندرعباس به تبریز

بلیط هواپیما چارتر بندرعباس به تبریز


نکات مهم برای تهیه بلیط هواپیما :

جست و جو
جهت مشاهده و جستجوی بلیط بندرعباس به تبریز از بخش جستجو مبدا که همان بندرعباس و مقصد یعنی تبریز را انتخاب کنید سپس تاریخ سفر انتخاب کنید و روی جستجو کلیک نمایید… لیست پروازها برای شما نمایش داده میشود. در مسیرهایی که پروازهای متفاوت و زیادی وجود دارد لیست پروازها بر اساس ارزانترین نرخ به ترتیب تا گرانترین نمایش داده میشود.

خرید بلیط هواپیما

لطفا دقت نمایید شما اطلاعات دقیق هر پرواز که شامل نوع ایرلاین – ساعت حرکت – تعداد صندلی باقیمانده – مدت پرواز- کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده کنید.

با زدن دکمه انتخاب وارد مرحله بعد خواهید شد، اطلاعات مسافران شامل نام و نام خانوادگی شماره پاسپورت در مسیرهای خارجی و کد ملی در مسیرهای داخلی و اطلاعات تکمیلی دیگر را وارد نموده و دکمه پرداخت را بزنید .در این مرحله وارد بانک شده و با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری خود میتوانید هزینه را پرداخت کرده و بلافاصله پس از پرداخت مبلغ بلیط برای شما صادر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا