سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما داخلی و خارجی

( چارتری - سیستمی )

خرید بلیط هواپیما [charter-724]

بلیط شیراز به تبریز

بلیط چارتری شیراز تبریز

تبریز بزرگ‌ ترین قطب اقتصادی منطقهٔ آذربایجان ایران و مناطق آذری نشین بوده و مرکز اداری، ارتباطی، بازرگانی، سیاسی، صنعتی، فرهنگی و نظامی این منطقه شناخته می‌شود.به همین دلیل هر ساله مسافران زیادی به سمت تبریز سفر میکنند و بلیط چارتری شیراز به تبریز جزو بلیط های پر طرفدار محسوب میشود.

قیمت بلیط هواپیما شیراز تبریز رفت و برگشت

شما میتوانید در هر تاریخی از سال به سایت توراسکنر مراجعه کنید و مناسب ترین نرخ بلیط رفت و برگشت تبریز شیراز را خریداری فرمایید.

مسیر پروازی قیمت بلیط رفت قیمت بلیط برگشت قیمت بلیط رفت و برگشت
شیراز به تبریز۹۰۰ هزار تومان ۹۰۰ هزار تومان یک میلیون و هشتصد هزار تومان

همچنین برای خرید بلیط مشهد به مزار شریف که شامل تخفیف های ویژه ای شده است میتوانید وارد صفحه ی زیر شوید.


نکات مهم برای خرید بلیط هواپیما :

جستجو
جهت مشاهده و جستجوی بلیط شیراز به تبریز از بخش جستجو مبدا که همان شیراز و مقصد یعنی تبریز را انتخاب کنید سپس تاریخ سفر انتخاب کنید و روی جستجو کلیک نمایید… لیست پروازها برای شما نمایش داده میشود. در مسیرهایی که پروازهای متفاوت و زیادی وجود دارد لیست پروازها بر اساس ارزانترین نرخ به ترتیب تا گرانترین نمایش داده میشود.

خرید بلیط هواپیما
لطفا دقت نمایید شما اطلاعات دقیق هر پرواز که شامل نوع ایرلاین – ساعت حرکت – تعداد صندلی باقیمانده – مدت پرواز- کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده کنید.

با زدن دکمه انتخاب وارد مرحله بعد خواهید شد، اطلاعات مسافران شامل نام و نام خانوادگی شماره پاسپورت در مسیرهای خارجی و کد ملی در مسیرهای داخلی و اطلاعات تکمیلی دیگر را وارد نموده و دکمه پرداخت را بزنید .در این مرحله وارد بانک شده و با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری خود میتوانید هزینه را پرداخت نمایید و بلافاصله بعد از پرداخت بلیط برای شما صادر خواهد شد ./

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا