سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما داخلی و خارجی

( چارتری - سیستمی )

خرید بلیط هواپیما [charter-724]

بلیط شیراز به تفلیس

پرواز مستقیم از شیراز به تفلیس

تفلیس پایتخت و بزرگترین شهر گرجستان است که گردشگران مخصوص خود را از سر تا سر جهان دارد.

این شهر توریستی دارای جاذبه های بسیاری است و در چند ساله گذشته به یکی از مقصد های محبوب گردشگران ایرانی تبدیل شده است که از تمام ایران به آن سفر میکنند و معمولا تعطیلات خود را در آنجا سپری میکنند.

یکی از شهر هایی که گردشگران زیادی را به تفلیس میفرست شهر شیراز است,پرواز مستقیم هوایی از شیراز به تفلیس در بیشتر تاریخ ها موجود میباشد.

بلیط چارتر شیراز به تفلیس

توراسکنر یکی از سایت های بزرگ در فروش بلیط چارتر شیراز به تفلیس میباشد و شما میتوانید با خیال آسوده بلیط خود را از سایت ما تهیه فرمایید.

قیمت بلیط شیراز به تفلیس

برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما شیراز به تفلیس در تاریخ مورد نظر به سات توراسکنر مراجعه کرده و یا با ما تماس بگیرید.

زمان پرواز شیراز تفلیس

پرواز شیراز به تفلیس در ۲۴ ساعت شبانه روز و هر روز هفته با بهترین ایرلاین ها صورت میگیرد.


نکات مهم برای تهیه بلیط هواپیما :

جست و جو
جهت مشاهده و جستجوی بلیط شیراز به تفلیس از بخش جستجو مبدا که همان شیراز و مقصد یعنی تفلیس را انتخاب کنید سپس تاریخ سفر انتخاب کنید و روی جستجو کلیک نمایید… لیست پروازها برای شما نمایش داده میشود. در مسیرهایی که پروازهای متفاوت و زیادی وجود دارد لیست پروازها بر اساس ارزانترین نرخ به ترتیب تا گرانترین نمایش داده میشود.

خرید بلیط هواپیما

لطفا دقت نمایید شما اطلاعات دقیق هر پرواز که شامل نوع ایرلاین – ساعت حرکت – تعداد صندلی باقیمانده – مدت پرواز- کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده کنید.

با زدن دکمه انتخاب وارد مرحله بعد خواهید شد، اطلاعات مسافران شامل نام و نام خانوادگی شماره پاسپورت در مسیرهای خارجی و کد ملی در مسیرهای داخلی و اطلاعات تکمیلی دیگر را وارد نموده و دکمه پرداخت را بزنید .در این مرحله وارد بانک شده و با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری خود میتوانید هزینه را پرداخت کرده و بلافاصله پس از پرداخت مبلغ بلیط برای شما صادر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا