سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما داخلی و خارجی

( چارتری - سیستمی )

خرید بلیط هواپیما [charter-724]

بلیط شیراز به کیش

بلیط هواپیما شیراز به کیش

مسیر شیراز به کیش از جمله مسیرهایی است که بیشترین خواهان را دارد,در همین راستا سایت توراسکنر همه روزه آماده ی فروش بلیط هواپیما شیراز به کیش و همچنین ارزانترین بلیط هواپیما شیراز به کیش به شما عزیزان میباشد.

نرخ بلیط شیراز به کیش در ایام مختلف فرق دارد اما معمولا حدود ۲۸۰ هزار تومان میباشد.

همچنین میتوانید از طریق لینک زیر بلیط هواپیما شیراز به سایر نقاط را خریداری فرمایید.

قیمت بلیط هواپیما شیراز کیش رفت و برگشت

قیمت بلیط شیراز کیش رفت و برگشت به شرح زیر میباشد :

مسیر پروازیقیمت بلیط رفتقیمت بلیط برگشتقیمت بلیط رفت و برگشت
شیراز به کیش۲۸۰ هزار تومان۳۰۰ هزار تومان۵۸۰ هزار تومان

بلیط هواپیما شیراز به کیش ارزان

شما میتوانید بلیط شیراز به کیش را با قیمت های بسیار ارزان و باورنکردنی و تخفیف خورده را از ما خریداری کنید.

بلیط چارتر هواپیما شیراز به کیش

بلیط های چارتر شیراز به کیش در سایت موجود بوده و شما میتوانید با جست و جو در سایت بلیط تاریخ مورد نظر خود را تهیه فرمایید.

پروازهای شیراز به کیش

پرواز های شیراز به کیش در ساعت های مختلف صورت میگیرد و ساعت پرواز شیراز کیش متفرق است, معمولا یک ساعت و ده دقیقه در هواپیما به سر میبرید.


نکات مهم برای تهیه بلیط هواپیما :

جست و جو
جهت مشاهده و جستجوی بلیط شیراز به کیش از بخش جستجو مبدا که همان شیراز و مقصد یعنی کیش را انتخاب کنید سپس تاریخ سفر انتخاب کنید و روی جستجو کلیک نمایید… لیست پروازها برای شما نمایش داده میشود. در مسیرهایی که پروازهای متفاوت و زیادی وجود دارد لیست پروازها بر اساس ارزانترین نرخ به ترتیب تا گرانترین نمایش داده میشود.

خرید بلیط هواپیما

لطفا دقت نمایید شما اطلاعات دقیق هر پرواز که شامل نوع ایرلاین – ساعت حرکت – تعداد صندلی باقیمانده – مدت پرواز- کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده کنید، پرواز ها با بهترین ایرلاین ها انجام میشوند مانند کیش ایر که یکی از سرشناس ترین ایرلاین ها میباشد.

با زدن دکمه انتخاب وارد مرحله بعد خواهید شد، اطلاعات مسافران شامل نام و نام خانوادگی شماره پاسپورت در مسیرهای خارجی و کد ملی در مسیرهای داخلی و اطلاعات تکمیلی دیگر را وارد نموده و دکمه پرداخت را بزنید .در این مرحله وارد بانک شده و با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری خود میتوانید هزینه را پرداخت کرده و بلافاصله پس از پرداخت مبلغ بلیط برای شما صادر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا