سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما داخلی و خارجی

( چارتری - سیستمی )

خرید بلیط هواپیما [charter-724]

بلیط شیراز به قشم

بلیط لحظه آخری شیراز به قشم

جزیره قشم یکی از جزایر استان هرمزگان است که به‌عنوان بزرگ‌ترین جزیره ایران و خلیج‌ فارس در تنگه هرمز قرار دارد. این جزیره در چند دههٔ اخیر به یکی از مکان‌های توریستی و گردشگری تبدیل شده‌ است و در همه ی سال مسافران زیادی را به خود میبیند, از این رو یکی از شهر هایی که مسافران زیادی به مقصد قشم دارد شهر شیراز است.

بلیط های لحظه آخری شیراز به قشم معمولا با نرخ های ارزان تر و مناسب تری ارائه میشوند.

برای تهیه بلیط های لحظه آخری باید چند ساعت قبل اقدام کنید و به راحتی از سایت خریداری کنید.

اطلاعات پرواز شیراز به قشم

اطلاعاتی مانند نرخ بلیط, ساعت پرواز, ایرلاین و … را هنگام خرید بلیط میتوانید چک کنید و بعد با اطمینان بیشتر بلیط خود را تهیه فرمایید.

بلیط چارتر شیراز به قشم

توراسکنر یکی از بزرگترین و حرفه ای ترین فروشنده های بلیط چارتر میباشد, پس شما میتوانید بلیط چارتر شیراز به قشم را از سایت توراسکنر با نرخ مناسب و اطمینان کامل تهیه کنید.

پرواز شیراز به قشم چه روزهایی است

پرواز شیراز به قشم معمولا در هر روز هفته با ایرلاین های مختلف انجام میشود.


نکات مهم برای تهیه بلیط هواپیما :

جست و جو
جهت مشاهده و جستجوی بلیط شیراز به قشم از بخش جستجو مبدا که همان شیراز و مقصد یعنی قشم را انتخاب کنید سپس تاریخ سفر انتخاب کنید و روی جستجو کلیک نمایید… لیست پروازها برای شما نمایش داده میشود. در مسیرهایی که پروازهای متفاوت و زیادی وجود دارد لیست پروازها بر اساس ارزانترین نرخ به ترتیب تا گرانترین نمایش داده میشود.

خرید بلیط هواپیما

لطفا دقت نمایید شما اطلاعات دقیق هر پرواز که شامل نوع ایرلاین – ساعت حرکت – تعداد صندلی باقیمانده – مدت پرواز- کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده کنید.

با زدن دکمه انتخاب وارد مرحله بعد خواهید شد، اطلاعات مسافران شامل نام و نام خانوادگی شماره پاسپورت در مسیرهای خارجی و کد ملی در مسیرهای داخلی و اطلاعات تکمیلی دیگر را وارد نموده و دکمه پرداخت را بزنید .در این مرحله وارد بانک شده و با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری خود میتوانید هزینه را پرداخت کرده و بلافاصله پس از پرداخت مبلغ بلیط برای شما صادر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا