سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما داخلی و خارجی

( چارتری - سیستمی )

خرید بلیط هواپیما [charter-724]

بلیط شیراز به ارمنستان

قیمت پرواز شیراز به ارمنستان

ارمنستان کشوری در قفقاز جنوبی به پایتختی ایروان که از شمال با گرجستان، از شرق با جمهوری آذربایجان، از غرب با ترکیه و از جنوب با ایران و نخجوان هم‌مرز است.

قیمت بلیط شیراز به ارمنستان بستگی به تاریخ پرواز شما دارد , در ایام تعطیل کمی افزایش قیمت ایجاد میشود که توراسکنر سعی دارد بلیط های تخفیف خورده و ویژه خود را در این ایام نیز عرضه نماید.

ارزان ترین بلیط هواپیما به ارمنستان

ارزان ترین بلیط های این مسیر پروازی در بسیاری از روزها موجود میباشد,کافی است به سایت توراسکنر مراجعه کنید و قیمت های مناسب و ویژه ما را مشاهده فرمایید.


نکات مهم برای تهیه بلیط هواپیما :

جست و جو
جهت مشاهده و جستجوی بلیط شیراز به ارمنستان از بخش جستجو مبدا که همان شیراز و مقصد یعنی ارمنستان را انتخاب کنید سپس تاریخ سفر انتخاب کنید و روی جستجو کلیک نمایید… لیست پروازها برای شما نمایش داده میشود. در مسیرهایی که پروازهای متفاوت و زیادی وجود دارد لیست پروازها بر اساس ارزانترین نرخ به ترتیب تا گرانترین نمایش داده میشود.

خرید بلیط هواپیما

لطفا دقت نمایید شما اطلاعات دقیق هر پرواز که شامل نوع ایرلاین – ساعت حرکت – تعداد صندلی باقیمانده – مدت پرواز- کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده کنید.

با زدن دکمه انتخاب وارد مرحله بعد خواهید شد، اطلاعات مسافران شامل نام و نام خانوادگی شماره پاسپورت در مسیرهای خارجی و کد ملی در مسیرهای داخلی و اطلاعات تکمیلی دیگر را وارد نموده و دکمه پرداخت را بزنید .در این مرحله وارد بانک شده و با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری خود میتوانید مبلغ را پرداخت کرده و بلافاصله پس از پرداخت مبلغ بلیط برای شما صادر خواهد شد.


حتما بخوانید: خرید بلیط شیراز به مقاصد خارجی دیگر

بلیط شیراز به استانبول
بلیط شیراز به آنتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا