سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما داخلی و خارجی

( چارتری - سیستمی )

خرید بلیط هواپیما [charter-724]

بلیط شیراز به اهواز

خرید بلیط هواپیما شیراز به اهواز

اهواز یکی از کلان‌ شهرهای ایران است، که در بخش مرکزی شهرستان اهواز قرار دارد و به‌ عنوان مرکز استان خوزستان شناخته می‌شود.

شما میتوانید بلیط هوایی شیراز به اهواز را به صورت آنلاین از سایت ما خریداری کنید,در بیشتر تاریخ ها سایت توراسکنر بلیط های هوایی را با تخفیف های بسیار ویژه ارائه میدهد.

بلیط لحظه آخری شیراز به اهواز

بلیط های لحظه آخری معمولا وقتی که صندلی های هواپیما خالی مانده است کمی قبل از پرواز با قیمت ارزان تر به فروش میرسد که سایت توراسکنر بلیط لحظه آخری شیراز به اهواز را به صورت آنلاین در اختیار مشتریان قرار میدهد.

روزهای پرواز شیراز به اهواز

پرواز شیراز به اهواز در تمام روزهای ماه با ایرلاین های متفاوت و در ۲۴ ساعت شبانه روز انجام میشود.

ساعت پرواز شیراز به اهواز امروز

برای مطلع شدن از ساعت پرواز شیراز به اهواز برای امروز باید تاریخ و مبدا و مقصد را در صفحه ی خرید بلیط وارد کنید تا ساعت و نرخ بلیط های موجود را مشاهده فرمایید.

نرخ بلیط هواپیما شیراز به اهواز

نرخ بلیط ها در روزهای مختلف متفاوت است,در جدول زیر میانگین نرخ بلیط هوایی شیراز به اهواز را برای شما تهیه کرده ایم.

مسیر پروازیقیمت بلیط رفتقیمت بلیط برگشتقیمت بلیط رفت و برگشت
شیراز به اهواز۴۰۰ هزار تومان ۴۰۰ هزار تومان ۸۰۰ هزار تومان


نکات مهم برای تهیه بلیط هواپیما :

جست و جو
جهت مشاهده و جستجوی بلیط شیراز به اهواز از بخش جستجو مبدا که همان شیراز و مقصد یعنی اهواز را انتخاب کنید سپس تاریخ سفر انتخاب کنید و روی جستجو کلیک نمایید… لیست پروازها برای شما نمایش داده میشود. در مسیرهایی که پروازهای متفاوت و زیادی وجود دارد لیست پروازها بر اساس ارزانترین نرخ به ترتیب تا گرانترین نمایش داده میشود.

خرید بلیط هواپیما

لطفا دقت نمایید شما اطلاعات دقیق هر پرواز که شامل نوع ایرلاین – ساعت حرکت – تعداد صندلی باقیمانده – مدت پرواز- کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده کنید.

با زدن دکمه انتخاب وارد مرحله بعد خواهید شد، اطلاعات مسافران شامل نام و نام خانوادگی شماره پاسپورت در مسیرهای خارجی و کد ملی در مسیرهای داخلی و اطلاعات تکمیلی دیگر را وارد نموده و دکمه پرداخت را بزنید .در این مرحله وارد بانک شده و با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری خود میتوانید هزینه را پرداخت کرده و بلافاصله پس از پرداخت مبلغ بلیط برای شما صادر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا