سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما داخلی و خارجی

( چارتری - سیستمی )

خرید بلیط هواپیما [charter-724]

بلیط مشهد به ساری

خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد به ساری

ساری از پر جمعیت ترین شهرهای شمال ایران و پایتخت پیشین ایران, مرکز استان مازندران و شهرستان ساری است.

سایت توراسکنر پیشتاز در فروش اینترنتی بلیط مشهد به ساری بوده و بلیط های این مسیر را با قیمت های ویژه در اختیار مشتریان عزیز قرار میدهد.

قیمت بلیط مشهد به ساری

در جدول زیر قیمت بلیط مشهد به ساری را مشاهده میکنید :

مسیر پروازیقیمت بلیط رفتقیمت بلیط برگشتقیمت بلیط رفت و برگشت
مشهد به ساری۰۰۰


نکات مورد توجه برای خرید بلیط هواپیما :

جست و جوی بلیط 
جهت مشاهده و جستجوی بلیط مشهد به ساری از بخش جستجو مبدا که همان مشهد و مقصد یعنی ساری را انتخاب کنید سپس تاریخ سفر انتخاب کنید و روی جستجو کلیک نمایید… لیست پروازها برای شما نمایش داده میشود. در مسیرهایی که پروازهای متفاوت و زیادی وجود دارد لیست پروازها بر اساس ارزانترین نرخ به ترتیب تا گرانترین نمایش داده میشود.

خرید آنلاین بلیط هواپیما

لطفا دقت نمایید شما اطلاعات دقیق هر پرواز که شامل نوع ایرلاین – ساعت حرکت – تعداد صندلی باقیمانده – مدت پرواز- کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده کنید، درضمن از قسمت «جزییات بیشتر » اطلاعات تکمیلی را مطالعه نمایید. اکثر پرواز ها توسط ایرلاین های تاپ مانند ایرلاین کاسپین انجام میشوند.

با زدن گزینه انتخاب وارد مرحله بعد خواهید شد، اطلاعات مسافران شامل نام و نام خانوادگی شماره پاسپورت در مسیرهای خارجی و کد ملی در مسیرهای داخلی و اطلاعات تکمیلی دیگر را وارد نموده و دکمه پرداخت را بزنید .در این مرحله وارد بانک شده و با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری خود میتوانید هزینه را پرداخت نمایید و بلافاصله بعد از پرداخت بلیط برای شما صادر خواهد شد ./

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا