سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما داخلی و خارجی

( چارتری - سیستمی )

خرید بلیط هواپیما [charter-724]

بلیط مشهد به مزار شریف

بلیط هواپیما مشهد به مزار شریف

مَزار شَریف یا مَزاری شّریف مرکز ولایت بلخ در شمال افغانستان و چهارمین شهر بزرگ افغانستان است. هر ساله مسافران زیادی از مزار شریف به ایران برای زیارت مرقد اما رضا (ع) سفر میکنند و همچنین پرواز های زیادی از مشهد به مزار شریف انجام میشود, این سفر ها به صورت هوایی و بسیار مطمئن صورت میگیرد.

قیمت بلیط مشهد مزار شریف

پاینترین قیمت بلیط هواپیما از مشهد به مزارشریف در یک ماه گذشته

مسیر پروازیقیمت بلیط رفتقیمت بلیط برگشتقیمت بلیط رفت و برگشت
مشهد به مزار شریف ۲ میلیون

برای خرید بلیط در تاریخ دلخواه خود روی لینک زیر کلیک نمایید

ساعت پرواز مشهد به مزارشریف

پرواز ها در طول شبانه روز با بهترین ایرلاین ها انجام میشوند.


نکات مهم برای خرید بلیط هواپیما :

جستجو
جهت مشاهده و جستجوی بلیط مشهد به مزار شریف از بخش جستجو مبدا که همان مشهد و مقصد یعنی مزار شریف را انتخاب کنید سپس تاریخ سفر انتخاب کنید و روی جستجو کلیک نمایید… لیست پروازها برای شما نمایش داده میشود. در مسیرهایی که پروازهای متفاوت و زیادی وجود دارد لیست پروازها بر اساس ارزانترین نرخ به ترتیب تا گرانترین نمایش داده میشود.

خرید بلیط هواپیما
لطفا دقت نمایید شما اطلاعات دقیق هر پرواز که شامل نوع ایرلاین – ساعت حرکت – تعداد صندلی باقیمانده – مدت پرواز- کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده کنید.

با زدن دکمه انتخاب وارد مرحله بعد خواهید شد، اطلاعات مسافران شامل نام و نام خانوادگی شماره پاسپورت در مسیرهای خارجی و کد ملی در مسیرهای داخلی و اطلاعات تکمیلی دیگر را وارد نموده و دکمه پرداخت را بزنید .در این مرحله وارد بانک شده و با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری خود میتوانید هزینه را پرداخت نمایید و بلافاصله بعد از پرداخت بلیط برای شما صادر خواهد شد ./

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا