سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما داخلی و خارجی

( چارتری - سیستمی )

خرید بلیط هواپیما [charter-724]

پرواز اصفهان به قشم

قیمت بلیط هواپیما اصفهان قشم رفت و برگشت

یکی از مقصد های پر طرفدار مسافران همیشه جزیره زیبای قشم بوده است که از سراسر ایران به آن سفر میکنند,از این رو توراسکنر بلیط رفت و برگشت قشم را با مناسب ترین قیمت در سایت قرار میدهد.

یکی از مسیر هایی که در بیشتر ایام شامل تخفیف های ویژه میشود اصفهان قشم است که بلیط هوایی رفت و برگشت اصفهان به قشم در بیشتر روزها نیز موجود میباشد.


نکات مهم برای تهیه بلیط هواپیما :

جست و جو
جهت مشاهده و جستجوی بلیط اصفهان به قشم از بخش جستجو مبدا که همان اصفهان و مقصد یعنی قشم را انتخاب کنید سپس تاریخ سفر انتخاب کنید و روی جستجو کلیک نمایید… لیست پروازها برای شما نمایش داده میشود. در مسیرهایی که پروازهای متفاوت و زیادی وجود دارد لیست پروازها بر اساس ارزانترین نرخ به ترتیب تا گرانترین نمایش داده میشود.

خرید بلیط هواپیما

لطفا دقت نمایید شما اطلاعات دقیق هر پرواز که شامل نوع ایرلاین – ساعت حرکت – تعداد صندلی باقیمانده – مدت پرواز- کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده کنید.

با زدن دکمه انتخاب وارد مرحله بعد خواهید شد، اطلاعات مسافران شامل نام و نام خانوادگی شماره پاسپورت در مسیرهای خارجی و کد ملی در مسیرهای داخلی و اطلاعات تکمیلی دیگر را وارد نموده و دکمه پرداخت را بزنید .در این مرحله وارد بانک شده و با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری خود میتوانید هزینه را پرداخت کرده و بلافاصله پس از پرداخت مبلغ بلیط برای شما صادر خواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا