سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما داخلی و خارجی

( چارتری - سیستمی )

خرید بلیط هواپیما [charter-724]

پرواز قشم به تهران

ارزانترین بلیط هواپیما قشم به تهران

تهران,پایتخت زیبای کشور ایران یکی از مقصد های پر طرفدار در بین گردشگران داخلی و خارجی میباشد.

یکی از مبدا هایی که پرواز های زیادی به مقصد تهران دارد جزیره قشم میباشد, ارزان ترین بلیط هواپیما قشم به تهران را میتوانید برای تاریخ مورد نظر خودتان به صورت آنلاین و مطمئن از سایت ما خریداری کنید.

مدت زمان پرواز قشم به تهران

مدت زمان پرواز با توجه به جو آب و هوا متفاوت میباشد اما معمولا پرواز قشم به تهران ۱ ساعت و ۵۰ دقیقه زمان میبرد.


نکات مهم برای تهیه بلیط هواپیما :

جست و جو
جهت مشاهده و جستجوی بلیط قشم به تهران از بخش جستجو مبدا که همان قشم و مقصد یعنی تهران را انتخاب کنید سپس تاریخ سفر انتخاب کنید و روی جستجو کلیک نمایید… لیست پروازها برای شما نمایش داده میشود. در مسیرهایی که پروازهای متفاوت و زیادی وجود دارد لیست پروازها بر اساس ارزانترین نرخ به ترتیب تا گرانترین نمایش داده میشود.

خرید بلیط هواپیما

لطفا دقت نمایید شما اطلاعات دقیق هر پرواز که شامل نوع ایرلاین – ساعت حرکت – تعداد صندلی باقیمانده – مدت پرواز- کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده کنید.

با زدن دکمه انتخاب وارد مرحله بعد خواهید شد، اطلاعات مسافران شامل نام و نام خانوادگی شماره پاسپورت در مسیرهای خارجی و کد ملی در مسیرهای داخلی و اطلاعات تکمیلی دیگر را وارد نموده و دکمه پرداخت را بزنید .در این مرحله وارد بانک شده و با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری خود میتوانید هزینه را پرداخت کرده و بلافاصله پس از پرداخت مبلغ بلیط برای شما صادر خواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا