سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما داخلی و خارجی

( چارتری - سیستمی )

خرید بلیط هواپیما [charter-724]

پرواز قشم به اصفهان

بلیط قشم به اصفهان ارزان

یکی از معتبر ترین سایت های فروش بلیط هوایی به صورت آنلاین توراسکنر میباشد که بلیط قشم به اصفهان را نیز به صورت آنلاین و با نرخ بسیار ارزان در بیشتر تاریخ ها در سایت قرار میدهد.

قیمت بلیط هواپیما قشم به اصفهان

قیمت بلیط ها در تاریخ های مختلف ,متفاوت میباشد و معمولا در مناسبت های خاص و و تعطیلات کمی افزایش نرخ پیش می آید.برای مطلع شدن از قیمت بلیط هواپیما قشم به اصفهان در صفحه خرید بلیط مبدا و مقصد خود را وارد کنید و قیمت بلیط ها با پرواز های مختلف را مشاهده فرمایید.


نکات مهم برای تهیه بلیط هواپیما :

جست و جو
جهت مشاهده و جستجوی بلیط قشم به اصفهان از بخش جستجو مبدا که همان قشم و مقصد یعنی اصفهان را انتخاب کنید سپس تاریخ سفر انتخاب کنید و روی جستجو کلیک نمایید… لیست پروازها برای شما نمایش داده میشود. در مسیرهایی که پروازهای متفاوت و زیادی وجود دارد لیست پروازها بر اساس ارزانترین نرخ به ترتیب تا گرانترین نمایش داده میشود.

خرید بلیط هواپیما

لطفا دقت نمایید شما اطلاعات دقیق هر پرواز که شامل نوع ایرلاین – ساعت حرکت – تعداد صندلی باقیمانده – مدت پرواز- کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده کنید.

با زدن دکمه انتخاب وارد مرحله بعد خواهید شد، اطلاعات مسافران شامل نام و نام خانوادگی شماره پاسپورت در مسیرهای خارجی و کد ملی در مسیرهای داخلی و اطلاعات تکمیلی دیگر را وارد نموده و دکمه پرداخت را بزنید .در این مرحله وارد بانک شده و با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری خود میتوانید هزینه را پرداخت کرده و بلافاصله پس از پرداخت مبلغ بلیط برای شما صادر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا