سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما داخلی و خارجی

( چارتری - سیستمی )

خرید بلیط هواپیما [charter-724]

بلیط هواپیما اهواز به نجف

قیمت پرواز اهواز به نجف

نجف نام شهری در کشور عراق است که در این شهر، مدفن علی بن ابی‌طالب نخستین امام شیعیان واقع شده‌است.این شهر هر ساله زائران زیادی را پذیرا میباشد.

با نزدیک شدن اربعین قیمت بلیط ها رو به افزایش میروند اما سایت توراسکنر همچنان بلیط هوایی اهواز به نجف را با مناسب ترین نرخ ارائه میکند.

پرواز مستقیم اهواز به نجف

پرواز ها برای راحتی شما عزیزان معمولا به صورت مستقیم از اهواز به فرودگاه نجف انجام میشوند.

قیمت بلیط پرواز اهواز به نجف

برای مطلع شدن از نرخ بلیط ها در تاریخ های مختلف لطفا تماس بگیرید.

تاریخ پروازهای اهواز به نجف

پرواز ها در بیشتر تاریخ ها موجود میباشند,برای چک کردن موجود بودن بلیط در تاریخ مورد نظرتان میتوانید مبدا و مقصد را در صفحه خرید بلیط وارد کنید و تاریخ های موجود را مشاهده فرمایید.


نکات مهم برای تهیه بلیط هواپیما :

جست و جو
جهت مشاهده و جستجوی بلیط اهواز به نجف از بخش جستجو مبدا که همان اهواز و مقصد یعنی نجف را انتخاب کنید سپس تاریخ سفر انتخاب کنید و روی جستجو کلیک نمایید… لیست پروازها برای شما نمایش داده میشود. در مسیرهایی که پروازهای متفاوت و زیادی وجود دارد لیست پروازها بر اساس ارزانترین نرخ به ترتیب تا گرانترین نمایش داده میشود.

خرید بلیط هواپیما

لطفا دقت نمایید شما اطلاعات دقیق هر پرواز که شامل نوع ایرلاین – ساعت حرکت – تعداد صندلی باقیمانده – مدت پرواز- کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده کنید.

با زدن دکمه انتخاب وارد مرحله بعد خواهید شد، اطلاعات مسافران شامل نام و نام خانوادگی شماره پاسپورت در مسیرهای خارجی و کد ملی در مسیرهای داخلی و اطلاعات تکمیلی دیگر را وارد نموده و دکمه پرداخت را بزنید .در این مرحله وارد بانک شده و با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری خود میتوانید هزینه را پرداخت کرده و بلافاصله پس از پرداخت مبلغ بلیط برای شما صادر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا