serbia

با توجه به لغو ویزا صربستان برای ایرانی ها از تاریخ ۱۱ شهریور ۹۶ به تازگی آژانسهای مسافرتی اقدام به برقراری تور صربستان – تور بلگراد کرده اند از آنجا که تمام همسایه های صربستان مانند بلغارستان – رمانی – مقدونیه .. نیاز به ویزا دارد تنها راه دسترسی به این کشور فقط از راه هوایی میباشد

قبل از سفر به صربستان بهتر است کمی درباره جاذبه های توریستی – مراکز گردشگری و تاریخی – وضعیت آب و هوا – راه های دسترسی به مرکز خرید و غیره اطلاعات مناسبی کسب کنید.

ما سعی کردیم تورهای معتبر از آژانسهای مسافرتی معتبر را در توراسکنر قرار دهیم تا شما بتوانید با مقایسه قیمت و خدمات تصمیم بهتری برای سفر بگیرید.

شما میتوانید در تور اسکنر اطلاعات مفیدی در باره کیفیت هتلهای صربستان و جاهای دیدنی آن بدست آورید که در طول سفر مورد نیاز شما خواهد بود.

 

کمی درباره صربستان:
جالب است بدانید صربستان اهالی خونگرم و مهمان‌نوازی دارد. اهالی این کشور به خصوص با گردشگران خارجی روابط بسیار دوستانه و گرمی دارند. البته تعداد گردشگران این کشور نسبت به سایر کشورهای همسایه‌اش زیاد نیست. چون هنوز زیبایی‌ها و پتانسیل‌های گردشگری صربستان آن طور که باید در دنیا شناخته نشده است. بیشتر صربستانی‌ها انگلیسی صحبت می‌کنند و به یادگیری آن مشتاقند. بنابراین برای پیدا کردن مسیرها و برقراری رابطه با آنها مشکل ندارید.

دکمه بازگشت به بالا
بستن