×

خوش آمدید ، آیا میدانید در توراسکنر به راحتی میتوانید کسب درآمد کنید ,

×

اگر مسافر هستید میتوانید درخواست تور خود را ثبت کنید تا آژانسهای مسافرتی با شما تماس بگیرند ثبت درخواست

اگر آژانس مسافرتی هستید میتوانید تور خود را ثبت کنید یا اطلاعات مسافران را ببینید ثبت تور

شروع پروازهای ایر آسیا

نظرات:
شروع دوباره پروازهای گروه ایرآسیا ایکس مسیر پروازی جدید خود را از تهران به کوالالامپور مالزی و بانکوک که به ترتیب با همکاری شرکت ایر آسیا ایکس مالزی و ایرآسیا ایکس تایلند اداره می شود ، برقرار کرده است.
پروازهای تهران به کوالالامپورKLA2 و بانکوک (فرودگاه بین المللی Don Mueng)سه بار در هفته از ۲۲ ژوئن ۲۰۱۶ یا دوم تیر ماه از مبدا تهران شروع به کار خواهد کرد.
Benyamin Ismail ، مدیر اجرایی ایرآسیا ایکس امروز در نشست خبری اظهار داشت: خرسندیم که در تهران حضور داریم تا مسیر جدیدی به شبکه پروازی مان که آسیا و استرالیا را به خاور میانه مرتبط می کند را اعلام کنیم.
وی افزود: زمان مناسبی برای احیای دوباره پرواز مستقیم تهران به کوالالامپور است زیرا در ۴ سال گذشته به طور فزاینده ای پروازهای خود را در مسیرهای کوتاه و بلند افزایش داده ایم که به ایرانیان امکان دسترسی مقرون به صرفه به شبکه پروازی وسیع تری را فراهم می آورد.
Nadda Buranasiri ، مدیر اجرایی ایرآسیا ایکس تایلند نیز خاطرنشان کرد: ” آغاز به کار ایر آسیا در تهران، دستاورد عظیمی برای ایر آسیای تایلند است،‌چرا که بعنوان اولین خط هوایی مقرون به صرفه ایست که خاورمیانه و مردم تهران را به بانکوک و فراتر از آن مرتبط می کند.
پروازهای مستقیم تهران – بانکوک ۳ روز در هفته خواهد بود و به مسافران این اجازه را می دهد تا به راحتی و با نرخ مقرون به صرفه به بانکوک سفر کنند.
وی گفت : مسافران می توانند علاوه بر شهر پرجنب و جوش بانکوک،‌با شبکه پروازی آسیا به آسانی به سواحل معروف جهان در فوکت و کرابی یا شهرهای شمالی زیبای چیانگ مای،‌ و دیگر مقاصد گردشگری سفر کنند.
مدیر اجرایی ایرآسیا ایکس تایلند افزود : ایران به عنوان یک مقصد گردشگری دارای پتانسیل بالایی برای بازار گردشگری تایلند است و باید کشور زیبای ایران را از طریق پروازهای راحت و با دسترسی آسان به مردم تایلند معرفی کنیم.
وی خاطر نشان کرد: همه ایرانیان می توانند با استفاده از خدمات fLY Thru با دیگر شهرهای آسیا و استرالیا از طریق کوالالامپور و بانکوک مرتبط شوند و بار خود را در مقصد نهایی بدون دشواری گمرکی دریافت کنند با این خدمات مسافران می توانند مسیر بین تهران تا سنگاپور را از طریق کوالالامپور و مسیر تهران به شانگهای را از طریق بانکوک سفر کنند و مسافت بین این شهرها را تا حد امکان کوتاه کنند.
ایر آسیا ایکس از گروه ایر آسیا در حال حاضر به مقاصد مختلف در منطقه آسیا و پاسیفیک پرواز می کند . هم اکنون این خط هوایی مسافران ۲۰ مقصد در سراسر آسیا ( هاندا ، ازاکا، ساپورا، سئول، بوسان، تایپه ، زیان، بیجینگ، هانگزو ، چنگدو ، شانگهای، دهلی نو ، کاتاماندو ) استرالیا ‌( ملبورن ، سیدنی ، پرث و گلدگوست ) ، نیوزلند (اوکلند) و خاورمیانه (جده تهران) را با ناوگان اصلی خود متشکل از ۲۹ ایرباس ۳۰۰ – ۳۳۰ با ترکیب ۱۲ صندلی تخت خواب شو کلاس تجاری و ۳۶۵ صندلی اکونومی اداره می کند.
حتما بخوانید :   کاهش نرخ بلیط دبی خرداد 95

کلیه آژانسهای مسافرتی و هتلها و کارگزاران داخلی و خارجی میتوانند لیست قیمتهای خود را به صورت رایگان در توراسکنر منتشر نمایند

هم اکنون عضو شوید !

آخرین مطالب

dora hotel istanbul-5

هتل دورا

هتل دورا ( Dora Hotel ) یک هتل 4 ستاره و تقریبا تا...
51697096

هتل آرنامار

هتل آرنامار (Arena Mar Hotel ) یکی از هتل های 4 ست...
Chances Resort Hotel

هتل چانسس ریزورت

هتل 4 ستاره چانسس ریزورت ( Chances Resort )در شهر ...

هتل سفران

هتل سفران ( Safran Hotel ) یک هتل چهار ستاره و اقت...
56012140

هتل انووی

هتل انووی ( Envoy Hotel ) جزوء هتل های 4 ستاره صرب...