×

خوش آمدید ، آیا میدانید در توراسکنر به راحتی میتوانید کسب درآمد کنید ,

×
   عنوان اقامت اعتبار تور نوع سفر

تور آلانیا اردیبهشت ۹۷

6شب

از: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷

تا: ۱۰ خرداد ۱۳۹۷

ایران ایر

IST

کمی درباره ترکیه

تور ترکیه علاوه بر مسیرهای اصلی مانند استانبول و آنتالیا با مسیرهای گردشگری فراوان مانند تور آنکارا – تور وان – تور قونیه – تور ازمیر – تور کوش آداسی – تو ر بدروم – تور مارماریس یکی از اصلی ترین مقاصد گردشگری ایرانیان محصوب میشود .

در سالهای اخیر اجرای تور با پرواز مستقیم از شهرهای بزرگ ایران مانند مشهد به استانبول – شیراز به استانبول – اصفهان به استانبول و… نیز توسط آژانسها انجام شده که برای هموطنان عزیز شهرستانهای دیگر راحتی به همراه آورد.

در اینجا ما سعی کردیم از شرکتهای معتبر پکیج تور ترکیه را قرار دهیم تا شما بتوانید به راحتی با مقایسه قیمت و خدمات بهترین گزینه را انتخاب نمایید تا سفر بهتری را تجربه کنید.

شما میتوانید در توراسکنر مطالب مفیدی از مکانهای تاریخی و توریستی شهرهای مختلف ترکیه مطالعه نمایید و همچنین تجربه هم وطنان را درباره هتلهای مختلف بخوانید.

معرفی جاهای دیدنی ترکیه – نقد و بررسی هتل های ترکیه

 

تور ترکیه - turkey

کلیه آژانسهای مسافرتی و هتلها و کارگزاران داخلی و خارجی میتوانند لیست قیمتهای خود را به صورت رایگان در توراسکنر منتشر نمایند

هم اکنون عضو شوید !

وضعیت آب و هوا ترکیه:

هم اکنون آنکارا
20°
22°
Mon
18°
Tue
13°
Wed
21°
Thu
20°
Fri

ساعت به وقت ترکیه

    هم اکنون ترکیه
    هم اکنون ایران

نرخ و تبدیل پول ترکیه

در جای خالی مبلغ 100 را وارد کنید و کلید تبدیل ارز را بزنید تا نتیجه مشخص شود که 100 دلار آمریکا مساوی چه مقدار پول ترکیه است