×

خوش آمدید ، آیا میدانید در توراسکنر به راحتی میتوانید کسب درآمد کنید ,

×
هتل دوانجیت - تصویر1هتل دوانجیت - تصویر2

هتل دوانجیت

نظرات:

هتل ۴ ستاره دوآنجیت پوکت (Duangjitt Hotel & Resort)  با یه وسعت بسیار زیاد بنا شده که باغهای سرسبز استوایی رادارد این هتل در جنوب ساحل پاتونگ و در فاصله ی ۲۰۰ متری از دریا واقع شده که ظرف چند دقیقه به ساحل برسید.

استخر های باز – رستوران – سالن ورزشی – اتاق های دارای سیستم تهویه هوا، بالکن اختصاصی، حمام اختصاصی، تلویزیون، ماهواره، گاوصندوق و چای/قهوه ساز از امکانات این هتل می باشد.
این هتل تایلند و در بهترین منطقه پوکت “پاتونگ” واقع شده است. اما پاتونگ یکی از شلوغترین قسمتهای پوکت محسوب میشود که در طول شبانه روز بسیار شلوغ و پر سر و صدا میباشد، اما هتل دوآنجیت که تقریبا در انتهای پاتونگ قرار گرفته است در مکانی بسیار آرام و زیبا که از درختان سبک استوایی و منظره کوه و جنگل توامان  در اطراف هتل  مکانی مناسب برای اقامت مسافران می باشد. شما میتوانید با ۲۰ دقیقه پیاده روی به مرکز پاتونگ برسید. فرودگاه بین المللی پوکت ۴۵ دقیقه تا هتل فاصله دارند.

گزینه های اقامتی اینجا بسیار متنوع هستند. اتاق ها عبارتند از ۱۹۳ اتاق درجه یک، ۶۰ اتاق دولوکس با منظره ای رو به استخر، ۹۰ اتاق دولوکس رو به باغات سرسبز، ۳۶ اتاق دولوکس گاسالونگ، ۵۹ اتاق دولوکس کوچک (به سبک سینو)، ۱۴ ویلا، ۳۲ سوئیت درجه یک، ۴ سوئیت معمولی و ۱۱ سوئیت خانوادگی و دوبلکس. تمام این اتاق ها منظره ای رو به استخر و باغ دارند برای اینکه از فضای طبیعی اطراف جدا نباشند.

مرکز ویمارن با مساحتی بالغ بر ۴۸۰۰ مترمربع، ارائه دهنده ی انواع امکانات استراحتی و ریلکسیشن می باشد. سالن ورزشی نیز منظره ای رو به باغات زیبای اطراف هتل دارند. عملیات هماهنگی برای تورهای سیاهتی، تبدیل ارز و خشک شویی نیز برای مهمانان در دسترس می باشد.

صبحانه هر روی به صورت سلف سرویس سرو می شود. ۲ رستوران بانبوری و تومتونگ غذاهای تایلندی، آسیایی و بین المللی را ارائه می دهند. نوشیدنی و برنامه های زنده ی تفریحی نیز در لابی هتل تدارک دیده شده است.

  ارسال نظر

  تور تایلند - بانکوک - پاتایا - پوکت

  کلیه آژانسهای مسافرتی و هتلها و کارگزاران داخلی و خارجی میتوانند لیست قیمتهای خود را به صورت رایگان در توراسکنر منتشر نمایند

  هم اکنون عضو شوید !

  دیدنیهای تایلند

  هتلهای تایلند

  وضعیت آب و هوا تایلند :

  هم اکنون بانکوک
  28°
  34°
  Sun
  35°
  Mon
  36°
  Tue
  36°
  Wed
  36°
  Thu

  ساعت به وقت تایلند :

   هم اکنون بانکوک
   هم اکنون تهران

  نرخ و تبدیل پول تایلند

  در جای خالی مبلغ 100 را وارد کنید و کلید تبدیل ارز را بزنید تا نتیجه مشخص شود که 100 دلار آمریکا مساوی چه مقدار پول تایلند است