×

خوش آمدید ، آیا میدانید در توراسکنر به راحتی میتوانید کسب درآمد کنید ,

×
108055246
106486393108055311106486397106486301

هتل گرمی

رتبه هتل: ☆☆☆☆

آدرس هتل: 36a Shorapani Street, 0141 Tbilisi City, Georgia

نظرات:

هتل گرمی ( Hotel Gremi ) یکی از هتل های ۴ ستاره شهر تفلیس می باشد که با معماری روستایی جذابیت خاصی را به خود اختصاص داده است. این هتل در فاصله ۴ کیلومتری از مرکز شهر و میدان آزادی (ّ Freedom Square ) و در فاصله ۱۳ کیلومتری از فرودگاه بین المللی تفلیس قرار دارد.

امکانات هتل گرِمی شامل : تهویه مطبوع اتاق ها، بالکن، تلویزیون LED ، اینترنت رایگان در سر تا سر هتل و ….. اشاره کرد.

  ۳ پاسخ ها به “هتل گرمی”

  1. خانم محترم . این مطلب رو کلی عرض می کنم . اون موقعیکه به مسافرپیشنهاد میشه که کمی بیشترهزینه کنند تا جای بهتری رو بروند و بعدا که میروند پشیمان می شوند بخاطردقیقا همینه . تفلیس مناطق خوبش نزدیک روستاولی ، شاردنی و البته چند تا جای دیگه هست . معدود هتل درتفلیس هست بخصوص درسمت چپ رودخانه متکواری یا کورا که هتلهای خوبی هستند . هرهتلی با توجه به کیفیت و منطقه اش نرخ خودش را دارد . مناطقی مانند روستاولی و مرجانیشویلی و امثال آن مناطق گرونتری هستند و البته منطقه این هتلها رو با هتلهای دست راست رودخانه متکواری نمیشه مقایسه کرد . طبیعتا این مناطق بهتر هستند .

  2. با سلام واقعاً عالیست من ۶ روز توی هتل گرمی بودم از لحاظ برخورد کارکنان و نظافت و صبحانه بسیار خوب و عالی بود

  3. مریم بهرامی در ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ @

   با سلام من ۴ شنبه همین هفته رفتم تو این هتل واقعا افتضاحه منو به خاطر یک ملحفه که لک شده بود غرامت گرفتن .والا مگه هتل نباید ملحفه شور خونه داشته باشه گیریم لک ماتیک مونده رو پارچه خوا براشون نسازه بعدا فهمیدم کارشون اینه از ۵ ستاره شده ۴ ستاره الان هم از ۴ ستاره میخواد بشه ۳ ستاره …دستشویی هاش به شدت بو تعفن میداد و تو دستشویی هاش هیچ شیر آبی وجود نداشت …صبحانه اش مزخرف بود ..حالا کسانی که برن حتما خودشون میفهمن تورو خدا با همین پول بهتر از اینجارو میتونید برید مواظب انتخابتون باشید از ما که گذشت …..

  ارسال نظر

  تور گرجستان - تفلیس - باتومی Georgia

  کلیه آژانسهای مسافرتی و هتلها و کارگزاران داخلی و خارجی میتوانند لیست قیمتهای خود را به صورت رایگان در توراسکنر منتشر نمایند

  هم اکنون عضو شوید !

  دیدنیهای گرجستان

  هتلهای گرجستان

  وضعیت آب وهوا در گرجستان :

  هم اکنون تفلیس
  10°
  18°
  Tue
  17°
  Wed
  13°
  Thu
  14°
  Fri
  12°
  Sat

  ساعت به وقت گرجستان :

   هم اکنون تفلیس
   هم اکنون تهران

  نرخ و تبدیل پول گرجستان

  به صورت پیش فرض در جای خالی 100 را وارد کنید و کلید تبدیل ارز را بزنید تا 100 USD که همان دلار است را به GEL لاری تبدیل شود و نتیجه مشخص میشود که 100 دلار آمریکا مساوی چه مقدار پول گرجستان است