anil
tt
t
57928606
5792852658121054579285854936509

هتل رادیسون بلو

رتبه هتل: ☆☆☆☆☆

آدرس هتل: Rose Revolution Square 1, Mtatsminda , 0108 Tbilisi City, Georgia

نظرات:

هتل رادیسون بلو ( Radisson Blu Hotel ) یکی از مجلل ترین هتل های ۵ ستاره گرجستان می باشد که در شهر توریستی و زیبای تفلیس قرار دارد که در مرکز این شهر واقع شده است و در فاصله ۴۰۰ متری از ایستگاه مترو می باشد تا از نظر دسترسی به مراکز خرید و گردشگری مسافرین را بی نیاز کند.
هتل رادیسون بلو ( Radisson Blu Hotel ) دارای امکانات متعددی از جمله : سالن بدنسازی، استخر سرپوشیده و رو باز، سونا و سالن ماساژ، اینترنت رایگان در همه جای هتل و…. می باشد.
رستوران های هتل رادیسون بلو ( Radisson Blu Hotel ) بسیار متنوع می باشد که برای هر سلیقه غذایی تدارک دیده اند. رستوران ایتالیایی، رستوران آسیایی، رستوران دریایی از جمله رستوران های این هتل مدرن و ۵ ستاره می باشد. همچنین در طبقه ۱۸ هتل یک کافی شاپ وجود که لذت خوردن قهوه را در کنار نمایی ۳۶۰ درجه و زیبا از شهر و دریاچه شهر، دو چندان می کند.

ارسال نظر

تور گرجستان - تفلیس - باتومی Georgia

کلیه آژانسهای مسافرتی و هتلها و کارگزاران داخلی و خارجی میتوانند لیست قیمتهای خود را به صورت رایگان در توراسکنر منتشر نمایند

هم اکنون عضو شوید !

دیدنیهای گرجستان

هتلهای گرجستان

وضعیت آب وهوا در گرجستان :

هم اکنون تفلیس
10°
7°
Wed
4°
Thu
-5°
Fri
-5°
Sat
-6°
Sun

ساعت به وقت گرجستان :

    هم اکنون تفلیس
    هم اکنون تهران

نرخ و تبدیل پول گرجستان

به صورت پیش فرض در جای خالی 100 را وارد کنید و کلید تبدیل ارز را بزنید تا 100 USD که همان دلار است را به GEL لاری تبدیل شود و نتیجه مشخص میشود که 100 دلار آمریکا مساوی چه مقدار پول گرجستان است