×

خوش آمدید ، آیا میدانید در توراسکنر به راحتی میتوانید کسب درآمد کنید ,

×
   عنوان اقامت اعتبار تور نوع سفر

تور پکن + شانگهای

7شب

از: ۲۳ فروردین ۱۳۹۷

تا: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷

ماهان

تور نمایشگاه گوانجو

7شب

از: ۲۴ فروردین ۱۳۹۷

تا: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

ماهان

CHAINA

درباره تور چین

آیا میدانید سرمایه گذاری این کشور در بخش گردشگری از مرز ا تریلیون یوان برابر با ۱۵۲ میلیارد دلار گذشت.سهم گردشگری در اقتصاد چین از صنایع خودروسازی و بانکداری پیشی گرفت به‌نحوی که امروزه کشور چین به یکی از پربازدیدترین بازارهای گردشگری داخلی و خارجی تبدیل شده‌است.

هر ساله در شهرهای تجاری چین مانند شانگهای و گوانجو و پکن یا ایوو نمایشگاهایی با موضوعات مختلف  برگزار میشودکه مهمترین آنها نمایشگاه کانتون فیر گوانجو می باشد که سالی دوبار در بهار و پاییز و هربار در ۳ فاز مختلف و هر فاز با موضوعات بسیار گسترده برگزار میگردد.

به همین دلیل برگزاری تور چین و همچنین اخذ ویزای چین یکی از مهمترین هدفها برای بعضی از آژانسهای مسافرتی میباشد. در این بخش ما سعی کردیم پکیج تور از آژانسهای مسافرتی معتبر و کارگزاران اصلی چین را برای شما قرار دهیم تا دوستان عزیزی که قصد سفر و خرید تور چین را دارند راحت تر بتوانند با مقایسه قیمت و خدمات خرید بهتری انجام دهند.

همچنین مطالب مفیدی در باره جاهای دیدنی چین و همچنین امکانات هتلهای چین برای شما قرار دادیم که میتوانید آنها را مطالعه نمایید.

بخش هتلهای چین / بخش جاهای دیدنی / تاریخ تور نمایشگاه گوانجو

ارسال نظر

تور چین - پکن - شانگهای - گوانجوChina

کلیه آژانسهای مسافرتی و هتلها و کارگزاران داخلی و خارجی میتوانند لیست قیمتهای خود را به صورت رایگان در توراسکنر منتشر نمایند

هم اکنون عضو شوید !

دیدنی های چین

هتلهای چین

وضعیت هوا در چین :

هم اکنون پکن
18°
11°
Sun
16°
Mon
14°
Tue
20°
Wed
27°
Thu
هم اکنون گوانجو
23°
28°
Sun
28°
Mon
27°
Tue
27°
Wed
26°
Thu

ساعت به وقت چین :

    هم اکنون پکن
    هم اکنون تهران

نرخ و تبدیل پول چین

در جای خالی مبلغ 100 را وارد کنید و کلید تبدیل ارز را بزنید تا نتیجه مشخص شود که 100 دلار آمریکا مساوی چه مقدار پول چین است